Rzgów – Centrala

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00

Łódzka 24, 95-030 Rzgów

E-mail: bhp@matpoz.pl
Tel. kom.: +578 717 268
serwis: 510-200-501

» Mat-Poż Rzgów

Mat Poż- Rzgów Centrala

 


Lublin – oddział

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00

Droga Męczenników Majdanka 74 20-325 Lublin

Telefon: (81) 744 50 80
Telefon: (81) 745 44 33
Fax: (81) 745 44 34
E-mail: lublin@matpoz.pl

Tel. kom.: 519 05 1919

» Mat-Poż Lublin

Mat Poż - Lublin – oddział

 


Malbork – oddział

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00

Al. Wojska Polskiego 471 82-200 Malbork

Telefon: (55) 272 19 98
Faks: (55) 272 19 98
E-mail: malbork@matpoz.pl

Tel. kom.: 501-122-066

» Mat-Poż Malbork

Mat Poż - Malbork – oddział

 


Myślibórz – oddział

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00

Lipowa 18 74-300 Myślibórz

Telefon: (95) 747 07 77
E-mail: mysliborz@matpoz.pl

Tel. kom.: 505-109-007

» Mat-Poż Myślibórz

Mat Poż - Myślibórz – oddział

 


Pcim – oddział

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00

Pcim 1493; 32-432 Pcim

Telefon: (12) 274 54 54
Faks: (12) 271 03 76
E-mail: pcim@matpoz.pl

Tel. kom.: 501-777-379

» Mat-Poż Pcim

Mat Poż - Pcim – oddział

 


Świdnica – oddział

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00

Kazimierza Odnowiciela 8 58-100 Świdnica

Telefon: (74) 852 91 10
Faks: (74) 852 92 51
E-mail: swidnica@matpoz.pl

Tel. kom.: 509-155-405

» Mat-Poż Świdnica

Mat Poż - Świdnica – oddział

 


Łomża – oddział

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00

Sikorskiego 85 18-400 Łomża

Telefon: (86) 216-47-70
Faks: (86) 216-51-67
E-mail: lomza@matpoz.pl

Tel. kom.: 510-997-796

» Mat-Poż Łomża

Mat Poż - Łomża – oddział

 


Punkt handlowy – rejon Kłodzko

Tel. kom.: 578-717-271

E-mail: klodzko@matpoz.pl

Mat Poż - Łomża – oddział

 



Przedstawicielstwo – rejon Kalisz

Tel. kom.: 578-717-266

E-mail: kalisz@matpoz.pl

Mat Poż - Łomża – oddział

 



Przedstawicielstwo – rejon Katowice

Tel. kom.: 660-338-108

E-mail: katowice@matpoz.pl

Mat Poż - Łomża – oddział

 



Przedstawicielstwo – rejon Włocławek

Tel. kom.: 509-705-127

E-mail: wloclawek@matpoz.pl

Mat Poż - Łomża – oddział

 



Przedstawicielstwo – rejon Siedlce

Tel. kom.: 536-049-684

E-mail: siedlce@matpoz.pl

Mat Poż - Łomża – oddział

 



Przedstawicielstwo – rejon Ostrów WLKP

Tel. kom.: 721-140-074

E-mail: ostrow@matpoz.pl

Mat Poż - Łomża – oddział

 



Przedstawicielstwo – rejon Rzeszów

Tel. kom.: 889-243-504

E-mail: rzeszow@matpoz.pl

Mat Poż - Łomża – oddział

 



Przedstawicielstwo – rejon Wrocław

Tel. kom.: 510-788-512

E-mail: wroclaw@matpoz.pl

Mat Poż - Łomża – oddział

 



Przedstawicielstwo – rejon Koszalin

Tel. kom.: 660-417-495

E-mail: koszalin@matpoz.pl

Mat Poż - Łomża – oddział